Jump to content

Reclamatie distrusul


Recommended Posts

Am inteles e o comunitate cam distrusa dupa parerea mea nu am cerut ca adminul in cauza sa pateasca ceva doar sa primesc unban si sa pot juca linistit si ati bagat aceasta scuza cu banlistul pentru a fi scapart dar tinand cont de toate astea  comunitatea sincer sa fiu se va duce pe pl... ar trebui sa fiti mai atenti de acum in colo si sa fiti corecti fata de playeri respectivi cum as fi si eu dar ehh  gandirea voastra v-am lasat. Bafta

Link to comment
Share on other sites

El o sa ramana cu BAN , poate si eu , dar admini de ne-au dat ban o sa ramana cu gandul ca au fost niste copilasi ofticati si ne-au dat ban ca jucam mai bine decat ei. =]]]] Eu nu am o problema sunt multe servere de cs. =]] Doar vreau sa atrag atentia owner-ului catre acel admin.

Edited by Sh1nE
Link to comment
Share on other sites

Hai sa o luam asa.

1. Cum poti dovedi daca are No Recoil? Si nu sa te trezesti tu asa ca vezi un cfg acolo si gata ii no recoil , ca sa bagi no recoil in cfg , trebuie sa bagi alias si daca bagi alias iti detecteaza wargod-ul.  

2. Daca eu am denumit configu default silent.cfg , ar trebui sa iau ban?

Da , pentru valve , alias si dll se ia ban. 

Edited by Sh1nE
Link to comment
Share on other sites

Uite asa ca sa vezi , in seara asta bag 10cfg-uri fara alias-uri fiind legale si joc la mix si daca imi cer wg va trimit ss sa vedeti cum se face , nu ca daca ai un cfg iei ban. 😂😂 Daca pun chestiile astea de vile explic eu si ce imi ziceti voi rade lumea de voi.. Ownerul nunare nici o treaba in chestia asta.. Poate el nubstie ce faceti.. Invatati sa jucati si dupa faceti-va admini ca voi cum sunteti slabi daca unu da 2-3 capuri la rand voi ce nu o sa faceti niciodata , gata , cod , no recoil , aim la buton , etc.. Asta ii naspa la serverile publice ca sunt admini ca voi si distruge cs-ul 1.6 si popularitatea lui , practic il faceti sa para penibil fiindca un om joaca bine si primeste ban degeaba ca cred niste copii , maxim 16 ani ca are cod.. 😂😂😂 Apucati-va de LoL , lasati cs-ul. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...