Jump to content

Reclamatie AsN | ^^ aKaFoRTy ^^ , distrusu


Recommended Posts

Nickname-ul tau:Sh1nE._._._.
Nickname-ul celui raportat:AsN | ^^ aKaFoRTy ^^, distrusu
Motivul pentru care il raportezi:Pai , In legatura cu playerul Cheloo^ ^ parca asa era nu mele , nu am legatura cu playerul asta dar , mi-sa parut banal sa dai ban din motiv no recoil , i-au fost facute poze, a fost curat dupa , a urmat sa ii ceara un wg , a dat wg iar admini au declarat curat , deci nu a aparut nimic cu rosu , dupa un timp ii dau ban si intreb de ce iar el zice "No recoil" , pai , daca wg a iesit bine , daca ar fi avut cfg , ar fi fost legal , sau , daca playerul controla bine recoilu , el a zis ca a deschis "cfg" si acolo a vazut deci , el stie mai bine degat wargods ca acel cfg era no recoil , nu?
Dovezi (Obligatoriu) (Demo/Poze):Demo cu conversatia noastra dupa ce a facut el , asta ii o mica parte , nu am facut demo de la inceput , dar va dati seama si de aici ce si cum   http://www.mediafire.com/file/2v7zdtpdpl36fmh/ban.dem/file  (Nu vreau ca admini sa fie sanctionati , doar sa le explicati sa nu mai faca asta , nimeni nu stie la inceput , poate lor nu le-a zis nimeni si asa au crezut eica e corect)
IP: / Steam:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...