Jump to content

Recommended Posts

Nick: *#$ JaMeS ^ BoNd 007 $#* 

Steam ID: STEAM_0:1:160716936

Adminul care te-a banat: DoW

Harta pe care ai luat ban: dust_2

Data si ora cand ai fost banat:  16.03.2018 ora 22:50

Motivul banarii: nep.wg

Dovada: www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1269473 

Poze consola: https://imgur.com/a/Akn9g

Alte precizari: Adminul in cauza mi-a cerut un test wg, ca urmare i-am si dat testul...doar ca in momentul in care l-a verificat,in test apaream cu nume de PRO-Player-FL si nu inteleg de ce nu imi aparea numele cu care am jucat.

Din aceasta cauza DoW a fost confuz crezand ca fac misto de el si m-a cerut sa ii dau un test facut de mine nu de altcineva...desi era testul meu...am incercat sa ii explic ca eu il facusem de 2 minute de la solicitare,dar nu a stat pe ganduri si mi-a dat ban fara sa mai apuc sa ii scriu ceva

Mentionez faptul ca sunt in ANGLIA precum se poate vedea in testul meu.

Adminul LiniutZa a fost si el de fata...poate confirma ca tot ce am scris e adevarat.

Pozele facute la consola: in momentul in care am facut poze mi s-a blocat CS-ul si a trbuit sa il inchid fortat,imi cer scuze ca nu le-am facut mai detaliate.

 

 

Edited by *#$ JaMeS ^ BoNd 007 $#*
Link to comment
Share on other sites

Nu ai postat la rubrica serverului respectiv.Tu ai primit ban pe cs 1.6 ,eu nu ma ocup de acel server.Eu sunt responsabil de serverul de go pe care il administrez de vreo 6 luni.Topicul tau o sa fie inchis,fa un topic la serverul de cs 1.6 ,nu la serverul de GO. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

  • Sayshu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...