Jump to content

Cerere unban


Recommended Posts

  • Nick: .NiGHT
  • Steam ID:  STEAM_1:1:91746673
  • Adminul care te-a banat:  
    oops-csgo
  • Harta pe care ai luat ban: Mirage
  • Data şi ora când ai fost banat: Acum
  • Motivul banării: 
    Aimbot =))))))
  • Dovada*: aici se va pune un print screen la consolă ! Disconnect: You have been banned by this server, check banlist.ggstats.net for more info.
  • Alte precizări: Ai stat macar spec pe mine sa vezi cum joc ? =)))) auzi la el aimbot, la 2,3k ore cum ai vrea sa trag? ca un silver? + ca am founder pe 2 servere ( nu dau nume ) , nu s atat de prajit sa bag cod. Asta e a doua oara cand iau ban aiurea?
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darius said:

Ajung acasa si o sa vad dar problema este daca ai fost pe steam

Logic ca am fost pe Steam, poate confirma și un moderator( nu ii mai știu numele, dar dacă îl văd îmi aduc aminte ) și câțiva playeri 

Edited by NiGHT
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oOpS said:

Daca nu te uitai prin pereti si nu foloseai aim .. nu aveam nimic cu tine.   am stat pe tine 10 minute si mie nu mi trebuie demo ca sa i ti dau ban...   dute pe serverele tale unde ai cofondator.  o zi buna .

Mă uitam prin pereți ? :)))))) vr să văd și eu demo unde mă uitam prin pereți 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oOpS said:

Daca nu te uitai prin pereti si nu foloseai aim .. nu aveam nimic cu tine.   am stat pe tine 10 minute si mie nu mi trebuie demo ca sa i ti dau ban...   dute pe serverele tale unde ai cofondator.  o zi buna .

Mă uitam prin pereți ? :)))))) vr să văd și eu demo unde mă uitam prin pereți + vezi ca ți-am trimis o poza pe privat, cam scoru ăla îl am pe orice server, adminii de acolo + jucătorii nu mă acuzau de cod, le dădeam și 1tap URI la greu. In fine, te las in lumea ta, bft cu comunitatea ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...