Jump to content
Sign in to follow this  
Stark

[REGULAMENT] TeamSpeak 3

Recommended Posts

REGULAMENT TS.GoldGames.Ro

! IMPORTANT : 

- In cazul în care sunteţi deranjaţi pe unul din canalele publice/private, vă rugăm contacţati un AdministratorSuper-ModeratorModerator sau Helper.

- Nu percepem nici un fel de taxă pentru canale permanente sau grade pe server . 

- Nu tratati un membru al Administratiei GoldGames cu disrespect, in caz contrar se vor aplica sanctiuni . 

2eyh05z.gifRegulament General :

- TS.GoldGames.Ro este un server public, unde orice utilizator poate intra ! 

- Nu folositi nickname-uri sau descrieri jignitoare/obscene !

- Nu folositi avatare jignitoare/obscene !

- Evitati sa folositi un limbaj vulgar/jignitor !

- Nu puneti muzica decat pe Camerele de Muzica sau pe canalele private, DOAR cu acordul Channel Adminului !

- Nu va plimbati de pe un canal pe altul, deranjand utilizatorii mai multor canale.

- Reclama catre alte comunitati duce la banarea permanenta ! 

- Gradele se acorda in functie de contributia la buna functionare a serverului de TeamSpeak 3 ( numar de membrii adusi, vechime, comportament civilizat si matur ... ) 

- Pentru a reclama un abuz sau o problema, sunteti rugati sa contactati o persoana Administrativa, sa-i expuneti problema dumneavoastra si sa-i aratati si o dovada, pentru a lua masuri !

Daca intr-adevar ai citit regulamentul va trebuii sa mentionezi in cererea de grad "Am luat la cunostinta si voi respecta regulamentul."

2eyh05z.gifRegulament Admini :

- Stati pe server doar cu nick-ul pe care ati primit gradul respectiv ! ( Daca doriti sa va schimbati nickname-ul, va rog sa instiintati o persoana Administrativa ! )

- Interveniti doar atunci cand sunteti contactati !

- Nu intrati pe canale private, daca nu aveti aprobarea unui Channel Admin !

- Nu aveti voie sa va dati channel admin altor persoane, decat detinatorilor de canale permanente ( private ) ! 

- Nu faceti canale la Servere publice, decat daca exista o cerere pe forum !

- Raspundeti cererilor prin pm ( private message ) ale utilizatorilor de creare a canalelor permanente !

- Dupa ce ati creat un canal pe TS aveti obligatia sa va scoateti "Channel adminul" dupa respectivul canal !

- Pe "Camera Administrativa" au voie doar persoanele Administrative !

- Nu dati grade persoanelor care nu au microfon doar daca va confirma cineva ca este o persoana adusa de el.

2eyh05z.gifInformatii Canale Permanente :

- Numele unui canal permanent nu trebuia sa contina semne/simboluri !

- Numele oricaruii canal nu trebuie sa contina cuvinte vulgare/jignitoare/obscene !

- Numele oricarui canal trebuia sa aiba minim 3 caractere !

- La cererea unui canal permanent, nu se accepta mai mult de 2/3 Subcanale !

- Canalele Permanente vor fi sterse doar daca activitatea acestora lasa de dorit, sau daca regulamentul nu este respectat de catre persoanele acelui canal !

TOTI ADMINII SI SOLICITANTII DE GRAD PE SERVER (HELPER, MODERATOR, SUPER-MODERATOR) AU OBLIGATIA SA CITEASCA REGULAMENTUL SI SA DEA UN SINGUR REPLY CU Am luat la cunostinta ! Orice postare in plus va fi stearsa iar autorul avertizat !

• Upvote 3

Am luat la cunostinta !

Am luat la cunostinta !

Am luat la cunostinta!

Am luat la cunostinta ! 

Am luat la cunostinta

Am luat la conostinta!

On 12/10/2016 at 1:21 AM, Stark said:

Am luat la cunostinta!