Jump to content

Reclamatie Caludixea


Pabloo_11
 Share

Recommended Posts

1. Numele tau: Pabloo_

2. Numele reclamatului: Cloudyxea

3. Dovada: /ptt

4. Informații cu privire la situatie: Sta afk seara sa faca playtime

5. Secțiune:  survival

6. Comentarii adiționale: vrea si eu sa ajung pe playtimetop  dar nu pot de caludyxea ca farmeaza afk

Edited by Pabloo_11
Link to comment
Share on other sites

  • Pabloo_11 changed the title to Reclamatie Caludixea

1. Pentru a clarifica situatia,eu nu am vazut-o pe Cloudyxea AFK mai mult de 1-2 minute,maxim.

2. Din moment ce voi a-ti facut 5 Reclamatii, avand exact acelasi continut,ma duce cu gandul la faptul ca voi aveti ceva anume cu Cloudyxea,ceea ce...va cred in stare (fara suparare)

3. Nu cred ca ceea ce a-ti facut este OK,luand in conidereare faptul ca ea isi da silinta sa tina Chatul moderat,ca fiecare membru staff din aceasta comunitate,dedicandu-si timp,ca voi sa va puteti juca,fara a gasii pe chat tot felul de exprimari si injuraturi.De fiecare data cand a-ti avut o intamplare cu un jucator anume,imedita a-ti anuntat un staff,pentru a lua masura de siguranta necerara... NU este ok cum a-ti procedat...

Link to comment
Share on other sites

1. Cum este asta o încălcare a regulamentului, mai exact?

2. Eu nu șin minte s-o fi văzut vreodată cu semn *AFK* în tab, cel mult în hub stă dacă are vreo treabă.

3. Eu intru seara târziu pe secțiune să văd ce se mai întâmplă pe acolo și ea iese în general înaintea mea, nu o văd să stea afț la ferme.

4. Având în vedere că ați făcut 5 reclamații identice, dintre care într-una ați numit-o „Caludixea”, nu pot decât să concluzionez că doar aveți ceva împotriva ei, dar fără un motiv întemeiat.

5. Am primit mărturii că v-ați vorbit dinainte pe un voice public să-i faceți toți reclamații ca să primească remove.

Nu mai faceți reclamații doar de dragul de-a le face.

T/C!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...