Jump to content

reclamatie / cerere unban


AciD
 Share

Recommended Posts

  • incep prin a imi cere scuze daca am gresit sectiunea , insa nu am gasit "zona" cu cerere unban , rog un moderator sa mute topicul daca e nevoie , multumesc
  • Numele Reclamantului: st!lmaf!ot
  • Dovada: 
    Ban Information 
    Name: AciD 
    SteamID: STEAM_0:0:162322850 
    Reason: aim 
    Unban Time: Permanent Ban 
    Admin Name: st!lmaf!ot 
    Admin SteamID: STEAM_0:4:822

nu pot face ss la consola , nu imi da voie.

  • Descrierea Situatiei: Am luat ban din senin pe motiv de aim , as dori si eu o dovada ....multumesc

image.png

Link to comment
Share on other sites

Topicul o sa fie mutat,iar tu nu ai respectat modelul de "cerere de unban".Il poti gasii aici :

Te rog frumos sa faci o cerere de unban dupa modelul de mai sus.Topicul o sa fie inchis ai timp 72 de ore pentru a face o cerere de unban dupa model,daca nu banul va ramane.Multumesc de intelegere!

Edited by Sayshu
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
On 3/12/2018 at 1:45 PM, Sayshu said:

Topicul o sa fie mutat,iar tu nu ai respectat modelul de "cerere de unban".Il poti gasii aici :

Te rog frumos sa faci o cerere de unban dupa modelul de mai sus.Topicul o sa fie inchis ai timp 72 de ore pentru a face o cerere de unban dupa model,daca nu banul va ramane.Multumesc de intelegere!

Numele meu pe joc Damon;Adminul: AsN | ^^ aKaFoRTy ^^ cL .Am primit 69 de zile ban pentru ca am zis : "Cum plm are asta 180 hp. nici pe cs nu mai poti juca corect" eu stiu ca pentru treaba asta se da gag nu ban .sper sa i-mi scoate-ti banul si sa luati masuri cu adminul . O zi buna multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...