Jump to content

Unban Minecraft Server


Radu Stefan
 Share

Recommended Posts

eram la mn in baza si Ilikesarmale96 si dat tp la mn si eu iam acc apoi pretenul meu era afk undeva unde nu era protectie si ainceput sail bata pe pretenul meu deidarafp si mam bagat si eu dar cum ma omorat si pe mn nu am mai incercat dar el tot ma omora si iti dai seama ca mam enervat si intru final da ce sa zic ma bagat clodxyea la jail pentru ca doar pe mn ma vazut.Deci va rog nu ma mai pot juca mult si as vr sa fac cv la mn in baza deci va rog plz sa ma scoateti de aici ! mz de intelegere

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2021 at 12:14 PM, Hype Npx said:

CONTRA!

Eu vad ca Ilikesarmale96 a dat /tpa banditu_www si tu ai dat /tpaccept. TU ai incercat sa ii pui lava sub picioare,ne reusind sa il omori. Constat ca sanctiunea a fost acordata coerct.

Asta se incadreaza la sectiunea de trapkill fiind in protectie dar si tpakill.

Se vede in chat faptul ca acel trapkill a fost in protectie,si ca tu ai pus lava pe jos sa il omori pe Ilikesarmale96,iar el te-a omorat

 

Link to comment
Share on other sites

Respins!

Nu ai respectat modelul de reclamație, nu ai prezentat nicio dovadă și, având în vedere că n-ai dat nici măcar numele tău, nici nu se poate investiga pentru că nu știm pe cine să căutăm în logs. Te rog să revii cu o reclamație conform modelului dacă dorești să se soluționeze situația.

T/C!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...