Jump to content

Reclamatie Cloudydxea


Arkuruss
 Share

Recommended Posts

1. Numele tau:Arkuross

2. Numele reclamatului:Cloudydxea

3. Dovada: prima dovada cand mi-am pus nickname-ul https://imgur.com/a/z7HXNRJ + mi-a dat avertizment sa il schimb numele fara niciun motiv https://imgur.com/a/IMEYwFm si aici este cand a dat warn 

 

4. Informații cu privire la situatie: am explicat mai mult in dovezi. Mi-am pus nickname-ul "Calu" si ea a zis ca am 10 secunde sa imi schimb numele, si am zis nu, si Mi-a dat warn cu motivul ""Porecla stanjenitoare asupra staff-ului"" De unde pana unde porecla stanjenitoare

5. Secțiune: Survival 1.17.1

6. Comentarii adiționale:Am impresia ca ea face regulamentul +motivul care il a pus nu exista in regulament 😂 si manageri nu se ocupa de ea si nimeni nu o sanctioneaza ca membru staff leader @staff Inapt

Link to comment
Share on other sites

well , in legatura cu ce ai spus mai sus , tu si prietenii tai mi-ati pus porecla ,, calu ,, , din moment ce eu nu ti-am permis sa imi spui asa si te-am avertizat sa nu mai scri asa . in regulament scrie ,, Respectati stafful cum si el va respecta ,, ceea ce tu nu ai facut-o  , avand in vedere ca eu m-am simtit ,, jignita ,, si nu mi-a placut ce ai facut este normal sa te sanctionez . Acum o saptamana si ceva s-a intamplat aceasi chestie .. . Am dovezi clare cum ca tu ai pus nickname-ul acela doar ca sa imi dai bully / sa ma enervezi . Multumesc de intelegere!

 

Link to comment
Share on other sites

Având în vedere că o porecliți pe Cloudydxea în fel și chip special ca s-o supărați și știi foarte bine că nu-i place s-o numiți „Calu(dyxea)”, mi se pare destul de evident că de aia ți-ai pus și tu nick așa. Mai ales că ți-a și spus să încetezi și te-am avertizat și eu să nu te mai iei de ea, deja ajungem într-o situație de bullying. Cât despre sancțiune, mi-a cerut aprobarea înainte s-o aplice. STAFF-ul nu este aici ca să înghită toate jignirile jucătorilor și din punctul meu de vedere deja a tolerat cam multicele din partea ta (și a altora, de fapt).
T/C!

Edited by Andree27
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...