Jump to content

Reclamatie Mirceabad (Helper)


Pabloo_11
 Share

Recommended Posts

1. Numele tau: Pabloo_

2. Numele reclamatului: MirceaBad

3. Dovada:2021-10-28_00.23.47.png2021-10-28_00.29.39.png

4. Informații cu privire la situatie: eram la pwarp balze cu un  prieten si el construia si ma teleportat la spawn cu motivul ca ferma este in lucru si el construia si el nici nu era sau e ownerul de la protectie  si nici macar nu vroiam sa farmez la pwarp dar el tot ma teleportat la spawn. si daca vroia sa nu vina nimeni la pwarp blaze mai bine inchidea pwarpul am dreptate sau nu ??? deoarece are Helper  si are multe sethomuri

5. Secțiune: Survival

6. Comentarii adiționale:

Link to comment
Share on other sites

Din moment ce am anuntat pe chat am vorbit cu ownerul fermei de blazeuri, mi-a incredintat sarcina de a renova ferma in lipsa lui + nesimtirea unor persoane de a nu asculta si de a nu pleca de la ferma pe simplul fapt ca era inchisa din cauza renovarilor, persoanele care au fost duse in spawn oblugatoriu, au fost duse cu scopul de a intelege ca nu au ce cauta acolo ! Ferma este inchisa pentru renovari !! Multumesc pentru atentie ! 😄

Link to comment
Share on other sites

Dacă era în curs de renovare, în mod normal pwarpul ar fi trebuit închis sau eliminat temporar. Prin urmare, n-ar fi trebuit dată comanda de /spawn <nume>, mai ales că, din ce știu eu, pwarpul respectiv se află în protecție, și deci nu exista posibilitatea unui grief.
T/C

Edited by Andree27
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...