Jump to content

Cerere HELPER redics


redics
 Share

Recommended Posts

Nick pe server: redics

Link cu profilul de pe panel: http://rpgpanel.goldgames.ro/profile/69
Parerea ta despre aceasta comunitate de sa:mp: Pentru ca e la inceput acest server mi se pare unul misto
Parerea ta despre staff-ul serverului: Staff de treaba.

-------------------------------------------------------------------------

De ce vrei aceasta functie?:Vreau sa ajut acest server.
De crezi ca o meriti?: din cauza ca sunt matur si calm
De ce crezi ca o sa primesti functia?: Serverul cauta membri sa intre in staff si eu m am decis sa fac o cerere.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: azi m-am apucat si vreau sa acord minim 3ore daca sunt playeri pe server si vreau sa imi fac raport de helper deoarece asta e cea mai mare dorinta.

-------------------------------------------------------------------------

Varsta reala:14
Primele 7 cifre din buletin (Daca nu ai, nu pui): 5060427 
De ce te joci SA:MP?: Fratele meu mi-a spus sa ma oc cu el si m-a prins acest joc.

-------------------------------------------------------------------------

Cu ce se ocupa un Helper?: Un helper se ocupa cu n-uri si sa faca raportul saptamanal ca sa devina helper 2 , 3 iar dupa admin
Descriete in cateva randuri (Minim 50 de cuvinte):Salut, ma numesc Alexandru Cosmin.Sunt nascut pe 27.04.2006.Sunt un baiat activ , imi place sa 
respect, asa cum si mie mi-ar place sa fiu respectat.Sunt o fire ambitioasa, competitiva
si prietenoasa.In timpul liber ma joc "SA:MP" si "Rocket League", uneori si Baschet cu prieteni afara.
Ma antrenez mereu si astfel reusesc sa-mi imbunatatesc tehnica si agilitatea.Revenind la 
persoana mea, am si defecte ca si restu oamenilor.Imi place sa ii fac pe alti fericiti deoarece 
asta ma face si pe mine fericit.Sunt un foarte bun prieten.Imi plac si motocicletele fiind pasionat de
ele, sunt un baiat prietenos,glumet,sociabil,activ si foarte serios.Imi place sa imi fac prieteni noi 
si sa socializez, nu ma dau batut usor, indiferent de situatie.Doresc sa devin cineva pe "SA:MP".
Sunt o fire foarte rabdatoare si calma, dar de asemenea sunt ambitios.

-------------------------------------------------------------------------
Raspunde la urmatoarele intrebari ca si cum esti Helper si playerii incep sa iti puna intrebari!

* Cum dau un rob?
- Ca sa faci acest lucru te duci intr-un biz si gasesti seif-ul apoi tastezi comanda /rob

* Ce este hidden-ul?
- Cu hidden-ul poti schimba culoare la masina 

* Cum imi pun numele verde in chat?
- Pentru a face acest lucru trebuie sa achizitionezi "Premium Account" din /shop

* Ce pot face cu o canistra?
- Daca canistra are conbustibil , iar masina nu mai are poti sa dai fill la vehicul prin comanda "/fill"
* Cum imi creez un clan?

-Poti creea un clan daca il achizitionezi din"/shop" sau de la jucatori

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...