Jump to content

Jailbreak de Hundredh


BogdanVeve
 Share

Recommended Posts

  • Descriere: Pentru că mi-am inchis serverul de JB din ce în ce mai mare sunt timp în care se ocupă de un amploare pentru a-mi adăuga posturi suplimentare aici pentru ca și eu sunt stat foarte mult să gasesc ceva net. Eu nu creez niciun plugin de la această completare, dar se modifică multe dintre sursa de cod. Acest lucru se adaugă este bazat pe MyJailbreak, dar cu modificări majore în multe părți. Acest supliment poate fi lucrat mult și bine dacă trebuie să timp, eu din pacate nu prea am avut, și mult traba la el.
  • Descărcați: http://www.girlshare.ro/3489934112.5
  • Addum Denumire: JailBreak Addons by Hundredth
  • Versiune: 1.0 ?! (Prima versiune publicata)
  • Link oficial: -
  • Instalare: după ce ati dezarhivat fisierul, intrati în folderul csgo al serverului și acolo sunt suprapuneti toate folderele din această arhiva cu cele ale serverului tău.
  • Imagini (obțional): -
  • Alte precizari / detalii: Atentie! Acest addons contine pluginuri care necesită tokenuri pentru funcționare (ex:! Ws,! Cutter,! Mănuși), dacă doriti să nu lucrați cu plugin pluginuri, vă invită să stergeti din csgo / addons / sourcemod / plugins: "francisco_weapon_paints", "mănuși "si" kento_knifeupgrade ".
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...