Jump to content

[]Yonut[]


[]Yonut[]
 Share

Recommended Posts

 


Nickname pe server:--[]Yonut[]
Link cu profilul de pe panel:-- Nu am inca.
Ore jucate: 0.77
Cat timp acorzi pe zi acestui server (non-afk):  5-6 ore.
Varsta reala: Am varsta de 17 ani.
Ce alte jocuri mai joci?:Nu mai joc nimic inafara de SA:MP
Descrie-te in minim 50 de cuvinte.  Sunt un baiat linistit, calm si cu simtul umorului. Pun mare accent pe seriozitate, respect si totodata pe sinceritate fiind un om ce nu tolereaza minciuna. Sunt o fire loiala ce are coloana vertebrala si ceea ce imi place cel mai mult la mine este ca intotdeauna incerc sa dau tot ce e mai bun din mine. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii in oras sau in cluburi.


Ce vei face dupa terminarea liceului?:Voi merge la munca.
Cea mai mare realizare pe GOLDGAMES RPG: Helper rank 2.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: S a intocmesc un nou regulament.
Ai citit regulamentul liderilor?:Desigur.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Pe acest server nu am avut ocazia sa fac parte din nici o factiune.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:Nu am avut ocazia s a fac parte din nicio factiune.
Ce te deranjeaza cel mai mult la GOLDGAMES RPG:Nu ma dereanjeaza nimic.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:Deoarece, stiu foarte bine regulamentul, si + l a asta este o factiune foarte placuta si foarte cautata.

Ce te face sa crezi ca vei stii cum sa procedezi la reclamatiile membrilor tai?: Voi proceda conform regulamentului.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...