Jump to content
Sign in to follow this  
FireWolf Gaming

FireWolfYT 50.00

Recommended Posts

Nick pe server:

Link cu profilul de pe panel:nu merge panelul
Parerea ta despre aceasta comunitate de sa:mp:
Aceasta comunitate de samp este una foarte muncita si cu un staff foarte bun , owner ul acestui server se ocupa excelent de bine si a ales calea buna sa isi creeze un server , sper sa contiune sa nu renunte la server pentru ca ma repet , este unul excelent .
Parerea ta despre staff-ul serverului:Avem un staff impresionant de bun si un server excelent ar merita orice staff ul pentru ca se ocupa , nu se joaca aici chiar vor sa le fie playerilor bine pe aceasta comunitate de sa:mp si sa nu renunte.

-------------------------------------------------------------------------

De ce vrei aceasta functie?:Eu doresc aceasta functie deoarece imi place sa ajut playeri si de exemplus eu si fara functia aceasta am ajutat playerii de pe server.
De crezi ca o meriti?:Nu prea sunt sigur ca o sa trec testul dar sper ca acest staff de pe server este cel mai tare staff!!
De ce crezi ca o sa primesti functia?:Nu sunt sigur ca o sa primesc functia
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:5-6 ore sau mai mult.

Varsta reala:11
Primele 7 cifre din buletin(Daca nu ai, nu pui):
De ce te joci SA:MP?:Deoarece este un joc ok si imi place.

Cu ce se ocupa un helper?:Un helper se ocupa cu ajutorul playerilor
Descriete in cateva randuri(Minim 70 de cuvinte):Eu sunt un baiat mai cuminte de obicei nu sunt tupeist .

Raspunde la urmatoarele intrebari ca si cum esti helper si playerii incep sa iti puna intrebari!

* Doar ce am intrat pe server, pot face ceva pentru inceput sa primesc niste avantaje?
-Salut! Da poti scrie /bonus si primesti un bonus de 30kk un faggio 2 levele in plus 

* Cum dau un rob?
-Salut!Te duci la un bussines si scrii /rob si dupa daca ai o masina dai /steal de 3 ori te duci in spate la masina si apesi y dupa te duci la checkpoint si primesti niste bani primesti si wanted 6

* Ce este hiddenul?
-Salut!Hiddenul este o culoare speciala care iti face masina mai frumoasa si poate fi achizitionata prin comanda /shop 600 de pp

* Cum scriu cu verde?
-Salut!Pentru a scrie verde ai nevoie de cont premium si scrii /pcolor green 

* Cum imi mobilez casa?
-Salut!Iti poti mobila casa prin comanda /furniture

* Ce pot face cu o canistra?
-Salut!Cu o canistra poti sa dai /fillgascan si daca nu mai ai benzina  la masina dai /fill si masina primeste benzina

* Cum imi creez un clan?

-Salut!Iti potii creea un clan prin comanda /shop big clan small clan medium clan care costa 2000 pp small clan medium clan 3000 pp iar big clan 4000 pp

Like

Acceptat