Jump to content

Cerere helper!


HazZaRD KilLeR
 Share

Recommended Posts

Nume:Vlad

Varsta:14
Ore jucate?:1
Motivul pentru care doreşti Helper:stiu sa ajut jucatori
Cu ce crezi că eşti mai bun faţă de ceilalţi jucători?:Cu experienta de helper
Eşti dispus să petreci minim 3 ore în joc în fiecare zi?:Numai cand este weekeend sau zile libere
Ai experienţă ca şi Helper ?:Da
Ai citit Regulamentul Serverului şi Regulamentul Adminilor?:Da
Cu ce eşti dispus să ajuţi serverul ?:Cu ajutorul jucatorilor noi
Enumeră 3 motive pentru care ai merita să fi acceptat:Experienta ,
Alte precizări:Sper sa acceptati

 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/4/2019 at 6:16 PM, HazZaRD KilLeR said:

Nume: Mario

Varsta: 12 ani
Ore jucate?:
Motivul pentru care doreşti Helper: Doresc Helper pentru a ajuta jucătorii care nu se descurcă cu anumite lucruri pe server.
Cu ce crezi că eşti mai bun faţă de ceilalţi jucători?: Cu nimic, nu mă consider superior nimănui.
Eşti dispus să petreci minim 3 ore în joc în fiecare zi?: Da, sunt dispus de acest lucru.
Ai experienţă ca şi Helper ?: Da, am mai fost helper pe alte servere și am ceva experiență.
Ai citit Regulamentul Serverului şi Regulamentul Adminilor?: Da, le-am citit pe ambele.
Cu ce eşti dispus să ajuţi serverul ?: Cu orice este nevoie.
Enumeră 3 motive pentru care ai merita să fi acceptat: Ajut jucători, sunt activ și am ceva experiență.
Alte precizări: Sper ca această aplicație sau cerere să fie acceptată. O zi bună.

 
On 6/4/2019 at 6:16 PM, HazZaRD KilLeR said:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nume: Mario

Varsta: 12 ani
Ore jucate?: 2.26
Motivul pentru care doreşti Helper: Doresc Helper pentru a ajuta jucătorii care nu se descurcă cu anumite lucruri pe server.
Cu ce crezi că eşti mai bun faţă de ceilalţi jucători?: Cu nimic, nu mă consider superior nimănui.
Eşti dispus să petreci minim 3 ore în joc în fiecare zi?: Da, sunt dispus de acest lucru.
Ai experienţă ca şi Helper ?: Da, am mai fost helper pe alte servere și am ceva experiență.
Ai citit Regulamentul Serverului şi Regulamentul Adminilor?: Da, le-am citit pe ambele.
Cu ce eşti dispus să ajuţi serverul ?: Cu orice este nevoie.
Enumeră 3 motive pentru care ai merita să fi acceptat: Ajut jucători, sunt activ și am ceva experiență.
Alte precizări: Sper ca această aplicație sau cerere să fie acceptată. O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MarioIWNL said:

Nume: Mario

Varsta: 12 ani
Ore jucate?: 2.26
Motivul pentru care doreşti Helper: Doresc Helper pentru a ajuta jucătorii care nu se descurcă cu anumite lucruri pe server.
Cu ce crezi că eşti mai bun faţă de ceilalţi jucători?: Cu nimic, nu mă consider superior nimănui.
Eşti dispus să petreci minim 3 ore în joc în fiecare zi?: Da, sunt dispus de acest lucru.
Ai experienţă ca şi Helper ?: Da, am mai fost helper pe alte servere și am ceva experiență.
Ai citit Regulamentul Serverului şi Regulamentul Adminilor?: Da, le-am citit pe ambele.
Cu ce eşti dispus să ajuţi serverul ?: Cu orice este nevoie.
Enumeră 3 motive pentru care ai merita să fi acceptat: Ajut jucători, sunt activ și am ceva experiență.
Alte precizări: Sper ca această aplicație sau cerere să fie acceptată. O zi bună.

 

Edited by MarioIWNL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...