Jump to content

Anunt important redeschidere


Recommended Posts

Salutare tuturor , nu multi ma stiu de aceea am creat acest topic in care voi face unele anunturi si prezentari.

Am aflat trecutul acestui server si spre deosebire de altele am ramas incantat ca a fost ceva frumos in trecut , am decis impreuna cu Darius si Spoonge sa redeschidem ceea ce a fost acum ceva timp in urma.
Serverul a fost redeschis cu Mod Competitiv , Skinuri , Tickrate 128 desi erau inca in lista de admini cei care au fost in trecut decizia a fost sa le scoatem pe toate , daca doriti sa faceti parte din staff din nou va asteptam cu cerere pe forum in sectiunea Cereri Admin al acestui server.

Bun toata lumea ma stie cu numele BlackPearl , in realitate numele meu este Marius am 29 de ani ( 30 in August ) si am decis sa preiau spre administrare acest server si sa il readucem unde ii  este locul , adica prin top10 GameTracker.

Momentan cei care ne ocupam de acest server suntem:

Darius → Scripter si Detinator ←
GoldGames → Sponsor si Detinator ←
BlackPearl → Detinator Principal ←
Vallentin → Detinator Secundar ←

Avand in vedere ca timpul meu disponibil este limitat de viata reala si munca care o desfasor in lipsa mea Vallentin poate lua orice decizie fara a astepta un raspuns din partea mea , a lui Darius sau GoldGames.
Va asteptam pe server in numar cat mai mare.
Echipa GO.GOLDGAMES.RO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...