Jump to content

Bloods


Ciprian200
 Share

Recommended Posts

Bloods este o familie predominanta de negrii dar nu numai.
Membrii Bloods isi duc veacul in Los Santos, mai exact in cartierul numit Ganton.

Bloods se specializează în principal în traficul de droguri si traficul de arme, fiind în același timp asociat cu alte forme de activitate criminală, inclusiv vandalism, prostituție și crimă.

Gangul datează din noiembrie 2005, unde a fost inițial format sub numele de Tar Street Family Bloods. Cu toate acestea, grupul de stradă a fost închis de Departamentul de Poliție Los Santos și de Administrația pentru Eliberarea Drogurilor în august 2012, după numeroase raiduri asupra locuințelor din zona aparținând soldaților bandei de stradă, rezultând o valoare de droguri și arme de 430 000 USD confiscate de Departamentul de Poliție Los Santos. De atunci, numeroși membri ai fostelor Bloods din familia Tar Street au fost eliberați din închisoare și s-au întors pe străzile din Ganton, formând noul Bloods cu numeroși membri originali ai bandei.

Link to comment
Share on other sites

Îmi e jenă de facțiunea asta, de la nume până la roleplay. Voi aduceți armele cu vaporul mă? Păi gândiți vă că voi sunteți doar niște puști, ce relații poate să aibă un adolescent încât să facă rost de asemenea arme? O să aveți nevoie de succes ca să supraviețuiți facțiunii mele și facțiunii lui StraightPiru. Și faceți ch dev, nu direct shotgun și ak...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Quiz said:

Îmi e jenă de facțiunea asta, de la nume până la roleplay. Voi aduceți armele cu vaporul mă? Păi gândiți vă că voi sunteți doar niște puști, ce relații poate să aibă un adolescent încât să facă rost de asemenea arme? O să aveți nevoie de succes ca să supraviețuiți facțiunii mele și facțiunii lui StraightPiru. Și faceți ch dev, nu direct shotgun și ak...

Acum intelegeti de ce nu v-am dat AK ? Razvan sau Ciprian.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...