Jump to content

Reclamatie AsN | ^^ aKaFoRTy ^^


Recommended Posts

Nickname-ul tau:Sh1nE._._._.
Nickname-ul celui raportat:AsN | ^^ aKaFoRTy ^^ 
Motivul pentru care il raportezi:Pai imi cere wg , ii dau wg , wg-ul ii curat , am un cfg creat de mine cu monezile rate , updaterate , cmdrate ca nu mi-se salveaza in config si imi da ban motiv cfg , ok , si chiar daca aveam cfg , daca nu ii consoderat cod in wg de ce sa iau ban?
Dovezi (Obligatoriu) (Demo/Poze):
Server tried to send invalid command: echo "Ban Information"
Server tried to send invalid command: echo "Name: Sh1nE._._._."
Server tried to send invalid command: echo "SteamID: STEAM_0:0:1934470099"
Server tried to send invalid command: echo "Reason: cfg"
Server tried to send invalid command: echo "Unban Time: Permanent Ban"
Server tried to send invalid command: echo "Admin Name: AsN | ^^ aKaFoRTy ^^ | cL"
Server tried to send invalid command: echo "Admin SteamID: STEAM_0:0:645087682"
Server tried to send invalid comman
 

wg pe care l-am dat lui : www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1560692 

demo de cand am intrat pe sv dupa multe kick-uri date de el : https://www.mediafire.com/file/96i82svol7mip88/me.dem/file   cred ca asta e , am mai multe nush exact care din ele e ,dar zic ca asta e. Adica nu iau ban la mix-uri pentru asta  , si iau pe sv public + ca imi dadea eroare la seding report la wg si i-am zis sa intre si cu tw daca vrea , dar , el a refuzat , eram dispus sa il las sa verifice cs cu tw.


IP: / Steam:

 



Server tried to send invalid command: echo "Ban Information"
Server tried to send invalid command: echo "Name: Sh1nE._._._."
Server tried to send invalid command: echo "SteamID: STEAM_0:0:1934470099"
Server tried to send invalid command: echo "Reason: cfg"
Server tried to send invalid command: echo "Unban Time: Permanent Ban"
Server tried to send invalid command: echo "Admin Name: AsN | ^^ aKaFoRTy ^^ | cL"
Server tried to send invalid command: echo "Admin SteamID: STEAM_0:0:645087682"
Server tried to send invalid comman

Edited by Sh1nE
Link to comment
Share on other sites

Pai , eram la spec ca sa ii scriu lu DJ Iulian , chiar tu ai zis "Se sta spec nu se joaca" Erau 2 playeri tu de ce erai spec dupa , a ramas un player pe server , er era singur iar tu in contnuare spec. M-am lamurit , bafta cu Comunitatea. =]]]

Link to comment
Share on other sites

Pai de ce sa incheiem discutia? Atunci de ce la tine nu ii problema ca stai spec iar la mine sa fie? Ca esti admin? Daca esti admin nu esti mai presus ca playeri cu nijic , doar cu cateva comenzi pe care tu le folosesti inutil.  Daca acel "VIP" te-a pus sa imi faci wg , si ti-am dat wg doar pentru ca joc mai bine ca el sau ca tine nu inseamna ca am cod , invatati sa jucati cs si dupa faceti cerere admin. Cica la baiatu ala "No Recoil" pe cand poate el a studiat recoilu de cand s-a apucat de cs si il controla foarte bine , cfg-urile nu te ajuta cu nimic.. Asta da dovada ca nu stii sa joci sau nu stii nimic despre cs , doar .dll si .rc te ajuta. 

Link to comment
Share on other sites

si sunt destule cacaturi pe cs care nu sunt detectate ca fiind cod de wg.de aceea se cere atentie la verificare.cum am scris in cazul celuilalt player,vei avea o decizie din partea ownerului.si daca te consideri atat de bun,si atat de killer in cs,de ce nu joci fara cfg?

Link to comment
Share on other sites

Pai , ai dovada ca acel cfg nu ii default , am zis in reclamatie (Daca ai citit-o) ca ii default dar cu rate , etc modificat ca in config nu se salveaza si daca sunt coduri nedetectabile de ce nu a intrat cu tw, in demo se vede clar ca i-am oferit sansa sa intre si cu tw sa verifice , eu nu cred ca un cfg creat de mine de 240 linii poate avea cod , in configuri codurile sunt alias-urile , asta daca stiai. Si da, astept decizia ownerului. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...