Jump to content

Cerere Unban Tussamag.


Tussamag
 Share

Recommended Posts

Nick : Tussamag.

IP: 94.53.244.37

Steam ID : Non Steam

Data si ora : Intre orele 23:00 - 00:00 ( Nu stiu exact ora ) pe data de 18 octombrie 2018. 

Harta : awp_india

Admin : AsN | ^^ aKaFoRTy ^^ | cL

Dovada : https://www103.zippyshare.com/v/UDYSglj7/file.html      Nu stiu de ce am numele 2k18.

Admin-ul nu a respectat perioada de timp in care sa prezint WG-ul si astfel mi-a dat ban.

Cererea a fost facuta in limita de timp de 48 de ore ( 20:15 - 19 octombrie 2018 )

Link to comment
Share on other sites

Da , recunosc , am cerut cateva minute in plus deoarece fiind prima mea implicare intr-o astfel de problema , nu stiam ce este ala WG. Am stat sa ma uit pe Youtube sa vad cu , ce se mananca. Dupa ce am folosit WG-ul am incercat sa intru pe server sa vad ce sa fac cu link-ul ca nu stiam. Vazand ca am luat ban , am renuntat , dar acest server fiind unul bun si fara codati , am zis sa mai incerc , poate am o sansa. Asa ca am citit modelul de cerere si am urmarit pasii. Acum sa vedem ce are de spus admin-ul.

Link to comment
Share on other sites

tussamag eu ti'am cerut un test wargods ai zis ca nu sti sa faci ti'am explicat cum sa faci testul..... si ti'am zis dupa ce faci testul wargods iti explic cum sa m'il trimiti...ti'am zis ca ai 5 minute ca sa faci testul.... tu ai zis ca sa iti acord 15 minute ca sa faci testul.... oke.. ti'am acordat 15 minute nu era nici'o problema... problema este ca tu ai iesit de pe server inainte sa imi trimiti testul wargods.....ban-ul l-ai primit la ora 23:49 motiv no.wg  daca ai dovada testul wargods la ora corespunzatoare te rog sa postezi dovada

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...